Blanchon voegenkit voor hout 10 liter
Blanchon voegenkit voor hout is uitermate geschikt voor het opvullen van voegen, scheuren, kleine spleetjes (tot 2 mm), gaten en splinters (tot 3 mm) van gelijmde houten vloeren (na plaatsing), meubels of houtwerk. Het zeer vloeibare hars kunt u mengen met het meel van de tweede schuurbeurt, zodat uw reparaties onzichtbaar worden en overeenkomen met de kleur van het hout.
- Droogt snel
- Voor binnengebruik
- Geschikt bij bijna alle houtsoorten
- Na 15 minuten bedekbaar
- Op vooraad = dezelfde dag verzonden!
- Verzending door PostNL flexibele bezorgopties
- 5000+ klanten beoordelen ons met een 9,1
- Bezoek ook onze showroom Ringbaan-Zuid 376, Tilburg
- Persoonlijk & gratis advies: 013 - 207 00 01
Blanchon voegenkit voor hout 10 liter
Blanchon voegenkit voor hout is uitermate geschikt voor het opvullen van voegen, scheuren, kleine spleetjes (tot 2 mm), gaten en splinters (tot 3 mm) van gelijmde houten vloeren (na plaatsing), meubels of houtwerk. Het zeer vloeibare hars kunt u mengen met het meel van de tweede schuurbeurt, zodat uw reparaties onzichtbaar worden en overeenkomen met de kleur van het hout.- Droogt snel
- Voor binnengebruik
- Geschikt bij bijna alle houtsoorten
- Na 15 minuten bedekbaar
Gebruiksaanwijzing Blanchon voegenkit voor hout 10 liter
- Bereid de ondergrond voor. Gebruik de Blanchon voegenkit alleen op geschuurd gelijmd parket, plankenvloeren, buitenhoutwerk of meubilair, vrij van sporen van reinigingsmiddelen (gebruik geen was- of bleekmiddelen), vet, was, boenwas, polish of olie. Bovendien dient het parket schoon, droog en stofvrij te zijn.
- Breng de voegenkit altijd aan voor de laatste schuurbeurt.
- De voegenkit goed schudden voor gebruik.
- Meng de voegenkit zorgvuldig met het zaagmeel van de tweede schuurbeurt tot de gewenste dichtheid. Vloeibaar bindmiddel bevat 20% zaagmeel, dik bindmiddel kan tot 50% zaagmeel bevatten. 50% of 1:1 is dan ook de maximale dosering van zaagmeel in de voegenkit, zorg ervoor dat u deze niet overschrijdt.
- Gebruik het mengsel zo snel mogelijk (binnen 10 minuten). Let op: Niet aanbrengen op parket bij een temperatuur lager dan 12°C aan de grond en bij een relatieve vochtigheid van meer dan 85%. Ook niet aanbrengen op hout met meer dan 10% vochtigheid. Alleen gebruiken in goed geventileerde ruimtes.
- Breng het mengsel aan met een effen (niet gekartelde) spatel.
- Grotere gaten, spleten en kieren worden in meerdere lagen opgevuld, waarbij elke laag tot in de kern gedroogd moet zijn voordat de volgende laag kan worden aangebracht.
- Na het vullen nog een laatste keer schuren en ontstoffen om oneffenheden weg te halen.
- Hierna kan de gekozen afwerking worden aan gebracht.
Technische gegevens Blanchon voegenkit voor hout 10 liter
- Ook verkrijgbaar in 1 liter
- Droogtijd 'schuurbaar/bedekbaar': na ca. 15 minuten, voor voegen van 1mm in normale omstandigheden (20°C, goed geventileerde ruimtes)
- Verbruik: ca. 20 m2 per liter per laag
- Bindmiddel voor opvullen
- Harstype: synthetisch
- Kleurechte opvulling
- Zeer snelle droging
- Aanbrengen met spatel
- Voor binnengebruik
Documenten Blanchon voegenkit voor hout 10 liter
Artikelnummer: | 106240 |
Fabrikant: | Blanchon |
Verbruik: | 20 m2 per liter per laag |